Personal

Här är vi som jobbar på Lip AB. På denna sida kan du se bilder på vår personal och hitta kontaktuppgifter till enskilda medarbetare. 

Vill du läsa mer om våra tjänster? Klicka här för det vi gör inom mark och anläggning, samt arbeten med naturvård

VD

Louise Persson

Telefon: 070-371 00 21
E-post: info@lipab.se

Marknadschef

Ingemar Persson

Telefon: 070-677 87 57
E-post: ingemar@lipab.se

Ekonomiassistent

Catarina Ekstam

Telefon: 070-578 26 56
E-post: ekonomi@lipab.se

Arbetschef/Projekt- & Transportsamordnare

Tobias Persson

Telefon: 070-362 28 76
E-post: tobias@lipab.se

Projektledare/Utsättare

Markus Engström

Telefon: 076-872 38 80
E-post: markus@lipab.se

Projektledare

Staffan Berglund

Telefon: 073-201 70 03
E-post: staffan@lipab.se

Arbetande Arbetsledare

Tommie Söderberg

Telefon: 076-863 37 26
E-post: tommie@lipab.se

Mättekniker

Emma Cedergren

Telefon: 072-703 46 66
E-post: emma@lipab.se

Behöver du hjälp?

Har du frågor eller behöver du hjälp? Tveka inte att kontakta oss för offert – vi levererar till företag i mellersta Sverige!